Kup Bilet - Konferencja Wellness 11.03.2017 r.

Bądź wellness - wyglądaj dobrze, czuj się świetnie

Odpowiedz sobie szczerze na pytanie - czy Twoja codzienność wyczerpuje Cię, praca stresuje, a pośpiech nie pozwala cieszyć się chwilą? Czujesz napięcie i zniechęcenie? Po każdej diecie utracone kilogramy wracają jak bumerang, nie potrafisz się zrelaksować i odczuwasz ciągłe zmęczenie? Na szczęście można to zmienić! Jak? Bądź wellness!

Wellnes to stan równowagi całego organizmu - umysłu, ciała i ducha człowieka, który powoduje uczucie ogólnego dobrobytu. Chcesz codziennie wyglądać dobrze i czuć się świetnie? Znamy na to sposób!

Piękno i estetykę codziennie życia, zdrowie i młody wygląd możesz osiągnąć dzięki:

- Codziennej dawce sportu,

- Zdrowej diecie,

- Prawidłowej pielęgnacji ciała,

- Garderobie dobranej jakościowo do sylwetki i stylu życia,

- Funkcjonalnie urządzonemu mieszkaniu.

Proste, prawda? Ale... jaki sport uprawiać? Jak się zdrowo odżywiać? Jak pielęgnować ciało? Jak dobrać garderobę? Jak funkcjonalnie urządzić mieszkanie? I jak zrobić to wszystko jednocześnie, tak, żeby osiągnąć równowagę?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy na konferencji "Bądź wellness -  wyglądaj dobrze, czuj się świetnie!" w białostocki Lipcowym Ogrodzie. Planowany czas trwania: 14.00-19.00.

Rozbudź swoją świadomość, przejmij inicjatywę i zacznij działać, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne, psychiczne, emocjonalne i duchowe! Dbaj o swoje ciało - pamiętaj: to jedyne miejsce, w którym żyjesz. Wglądaj młodo i pięknie. Jak nie teraz, to kiedy?

Bilety do nabycia w Hotelu Podlasie - 25 zł

Zapraszamy!

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest zakup biletu w Hotelu Podlasie w kwocie 25 zł/1 bilet.