Polskie Hotele Niezależne - Jesteśmy jednym z nich!

02.07.2023

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Hotel Podlasie dołączył do prestiżowej grupy Polskie Hotele Niezależne! 

To dla nas nie tylko zaszczyt, ale także potwierdzenie naszego niezależnego charakteru i wysokiej jakości usług. Przystąpienie do tej renomowanej organizacji stanowi dla nas kolejny krok w zapewnianiu naszym gościom wyjątkowego doświadczenia.

Polskie Hotele Niezależne to zrzeszenie najlepszych, niezależnych hoteli w Polsce, które dzielą się wspólnymi wartościami jakości, gościnności i autentycznego podejścia do obsługi. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy teraz być częścią tego wspaniałego grona.

Razem z Polskimi Hotelami Niezależnymi tworzymy niepowtarzalną sieć, która skupia najlepsze hotele w kraju. To nasza pasja, aby dostarczać Wam wyjątkowych chwil, które zostaną w Waszej pamięci na zawsze.

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży i niepowtarzalnych wrażeń do odwiedzenia nas i doświadczenia naszej niezależności oraz wyjątkowej gościnności. Jesteśmy gotowi spełnić Wasze oczekiwania i stworzyć niezapomniane wspomnienia.

 

Jak działa Prestige Club?

Otrzymując numer Prestige Club i kartę programu Goście mają dostęp do zniżek w kilkudziesięciu hotelach Polskich Hoteli Niezależnych w całej Polsce – niezależnie od terminu!

Zbierając punkty można je wymienić na dowolne usługi w hotelu. Każde 100 zł wydane w hotelach to 1 punkt na koncie Prestige Club. Każdy punkt ma wartość 10 zł. Zgromadzonymi środkami można opłacić dowolne usługi w hotelu Grupy.

Posiadając kartę Prestige Club masz dostęp do zniżek – niezależnie od terminu!

Dołącz do Prestige Club : http://bit.ly/2D3D7pQ

Dziękujemy za Wasze zaufanie i do zobaczenia w Hotelu Podlasie!