hotel białystok

 tel.: 85 67 56 600

Rezerwuj online

Hotel

Hotel

Hotel Podlasie, najlepszy hotel w Białymstoku, wita!

Czeka na Was piękne, dynamicznie rozwijające się miasto wschodniej Polski - Białystok. Hotele w stolicy Podlasia to kwintesencja profesjonalizmu i gościnności, a nasz Hotel Podlasie cieszy się wśród nich najlepszą opinią.

Hotel dysponuje 84 komfortowymi pokojami, posiadamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz typu studio przeznaczone do pobytu rodzinnego dla 3 lub 4 osób (dzięki swojemu wyposażeniu dostosowane są również do dłuższych pobytów biznesowych). Białystok i Hotel Podlasie zapraszają na pobyty indywidualne jak i klientów grupowych. Wszystkie nasze pokoje mają dostęp do bezpłatnego Internetu.

Zapewniamy  Państwu zarówno wygodny nocleg jak również możliwość skorzystania z oferty  Restauracji Lipcowy Ogród. Nasza restauracja opiera się na specjałach tradycyjnej kuchni polskiej, wykorzystywane składniki to przede wszystkim bogactwo regionu. Gwarantujemy perfekcjonizm obsługi i wyśmienitą kuchnię, jakimi nie mogą pochwalić się inne hotele. Białystok to miasto dla smakoszy ceniących kulinarną tradycję.

W hotelu znajdują się trzy sale szkoleniowe idealne do organizacji zebrań, szkoleń, spotkań w formie warsztatowej oraz duża wielofunkcyjna sala  przeznaczona do organizacji pokazów, konferencji i bankietów do 200 os.

 Na terenie znajduje się duży, ogrodzony parking który gościom korzystającym z hotelu oferowany jest bezpłatnie (samochody osobowe i bus).

 Nasz hotel w Białymstoku może poszczycić się certyfikatem "Złoty Standard", zapewniając naszym gościom najwyższy poziom obsługi i świadczonych usług. 

Hotel Podlasie należy również do Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej.

Wróć »

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij